Co bude

... aneb jaké akce chystáme

ve školním roce 2019/2020

 

 

 

ZÁŘÍ

 

4. 9., 16.30 třídní schůzky, 16.30 hod, 2.-5. ročník
 6. 9. focení prvňáčků
  kroužky - přihlášky, zahájení činnosti
  Věda nás baví v jednotlivých třídách (barvy, difuze)
23. 9. celoškolní výlet do Skanzenu ve Strážnici
 v týdnu od 16.9. zahájení výuky náboženství

 

 

 

 

ŘÍJEN

7. - 10. 10.                      sběr papíru
2. 10., 16.30  třídní schůzky 1. ročník
  Pasování prvňáčků na čtenáře - v knihovně VŠ
4.10. vystoupení dětí z kroužku flétny na setkání jubilantů
9. 10. Programování ve škole - pro děti z 5. ročníku
10. 10. Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím - pro 3., 4., 5. ročník
17. 10. 5. rončník - preventivní program ve spolupráci s OSPOD Šlapanice - "Šikana a týrání"
17. 10., 16.00 Logopedický workshop pro rodiče dětí v MŠ a přípravné třídě- v spolupráci s MAS Slavkovské bojiště
 29. - 30. 10. podzimní prázdniny

 

 

LISTOPAD

 

1. 11. Program v Ekocentru Trkmanka - 2. a 5. ročník
6. 11., od 16.30 hovorové hodiny
 7. 11. Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím - pro 3., 4., 5. ročník

18. - 22. 11 

Škola v přírodě, hotel Mesit, Horní Bečva - 1. - 4. ročník

24. 11.  Vystoupení na vítání občánků
 26. 11.  Návštěva z PPP Brno
 26. 11.  Beseda - OSPOD Šlapanice - Bacha v síti (kyberšikana) - 5. ročník
27. 11. Přípravná třída - Kouzelný kolotoč pohádek (v naší MŠ)

 

 

PROSINEC

 

5. 12. Mikulášská nadílka ve škole
5. 12. Rodilý mluvčí do hodin AJ - 3., 4., 5. r.
7. 12., 16.00 Rozsvěcení vánočního stromu u OÚ Viničné Šumice - vystoupení našich dětí
11. 12., 16.30-18.30 Vánoční setkání dětí, rodičů a učitelů ve škole
11. - 12. 12. Vánoční tvoření - "Advent se Zuzkou"
18. 12. Divadlo Polárka, 3. + 4. ročník
 od 23. 12.  Vánoční prázdniny 23. 12. - pátek 3. 1., vyučování začne v pondělí 6. 1. 2020

 

 

Školní kolo matematické olympiády - 5. ročník

 

LEDEN

 

8. 1.          pedagogická rada
8. 1., 16.30 třídní schůzky
 16. 1. Rodilý mluvčí do hodin AJ - 3., 4., 5. r.
  Školní kolo Pythgoriády - 5. ročník
28. 1. Divadélko pro školy (v naší ZŠ)
29. 1. okresní kolo Matematické olympiády, Gymnázium Šlapanice
30. 1. Ukončení I. pololetí - rozdání výpisu vysvědčení za I. pol.
31. 1. Pololetní prázdniny

 

  

ÚNOR

5. 2. Divadlo Polárka - přípr., 1., 2. třída
13. 2. Rodilý mluvčí do hodin AJ - 3., 4., 5. r.                                                                
17. - 23. 2. Jarní prázdniny   
 24. 2.  Sportovní dopoledne s New Park Gym Brno
  Testování Kalibro
   

 

 

BŘEZEN 

 

3. 3. Návštěva předškoláčků z MŠ Viničné Šumice v naší 1. třídě
5. 3. Návštěva předškoláčků z MŠ Kovalovice v naší 1. třídě
9. - 12. 3. Pobyt s výukovým programem Jezírko Soběšice, 4. ročník
.

 

DUBEN

 

 1. 4., Zápis do 1. ročníku

 

 

KVĚTEN

   

 

 

 

ČERVEN

 

                    
);