Otevřená škola aneb Den otevřených dveří

Na středu 8. března jsme se v naší škole velmi pečlivě připravovali. Pozvali jsme totiž v tento den všechny zájemce, aby nahlédli do naší školy, prožili s námi společný čas, nasáli a zažili atmosféru, která v naší škole je a zjistili, že naše děti jsou zdatnými průvodci a partnery. Návštěvníci mohli zavítat nejen do základní školy, ale také do mateřské a do  školní družiny.

Naše společné téma JARO se objevilo už na plotě před školou, kde byla připravená k vyluštění jednoduchá jarní cesta. U dveří hosty vítali naši nejstarší žáci. Předávali návštěvníkům informační letáčky a také kartičky pro zaznamenávání splněných úkolů na jednotlivých stanovištích. Na stejném místě se také s hosty loučili, nezapomněli na kytičku pro maminky.

Ve 3. B, hned u vchodových dveří, jste si mohli vyzkoušet Tóny jara. Dále na vás v přízemí školy v pátém ročníku čekaly Barvy jara a v 1. B Včelí úl. V 1. patře u druháčků jste měli možnost prožít Jaro všemi smysly. Ve čtvrté třídě a také v učebně informatiky na vás čekaly Pilné digi včelky. Ve 3. A jste si mohli založit Jarní zahrádku a v 1. A ověřit své vědomosti v dílně Jaro v tradicích.

Ve všech třídách bylo několik stanovišť, na kterých naše děti vysvětlovaly, co a jak provést. Nutno říct, že v plném nasazení vše zvládaly na jedničku, byly trpělivé a zapálené pro svoje důležité úkoly na stanovištích.

Byl to velmi příjemný den. Děkujeme za návštěvu a podporu naší školy.

 

 

Otevřená škola aneb Den otevřených dveří

Přejít na fotoalbum